ادعاهای مادرِ رییس فرقه کیهانی+جوابیه

ادعاهای مادرِ رییس فرقه کیهانی+جوابیه                    
فتواهای مراجع اعظام نه با استناد به حرف مردم که با تکیه به قرآن، سنت، عقل و جماع است. و اگر حکمی دادند که باعث و مسبب اعدام طاهری است نتیجه اعمال ضد دینی و ضد اسلامی طاهری است، نه سخن مردم.

اخیرا نامه‌ای منتسب به خانم عزت الملوک طاهری مادر سرکرده فرقه ضاله عرفان حلقه (محمد علی طاهری) در شبکه‌های اجتماعی منتشر گردید که طی آن خانم طاهری از اوضاع آشفته پسرش ناله‌ها داشت.
وی طی این نامه نوشته است که : "امروز يكشنبه اول شهريور 1394يازدهمين روزى است كه فرزند عزيزم در اعتصاب غذا بسر مى برد. آقاى خليلى وكيل فرزندم محمد على طاهرى درزندان اوين با ايشان كه وضعيت رنگ پريده اى داشتند ملاقات نموده و درباره لایحه تجدیدنظر گفتگوكردند.
آقاى خليلى خواهش خود و خانواده و دوستان را برای شکستن اعتصاب غذا به وی منعکس کردند ولی آقاى طاهرى گفتند اعتصاب من برای این است که  نه رای را به من ابلاغ می کنند، نه کاغذ و قلم در اختیارم می گذارند تا دفاعیه بنویسم،  نه ملاقات با وکیل می دهند. من چاره دیگری ندارم."

این سخنان آنقدر بی‌اساس و سند است که نیازی به وقت گذاشتن برای تامل ندارد، لکن برای تنویر اذهان باید اعلام داشت که چگونه ممکن است به طاهری وقت ملاقات با وکیل داده نشود، در حالی که وی این شکواییه و ناله‌ها را در دیدار با وکیل خود (به گفته مادر طاهری) اظهار داشته است.

اگر اذن ملاقات داده نمی‌شود چرا و چگونه اخبار مثلا اعتصاب غذای وی منتشر گردیده است؟
بنابر این ادعا مدعی است که نه رای را به طاهری ابلاغ میکنند و نه کاغذ و قلم در اختیارش می‌گذارند، جهت استحضار وی باید اعلام داشت که همانگونه که خود طاهری برای دفاع نمودن در دادگاه دست به دامان وکیل شده و طرف و واسطه او در دادگاه وکیل وی است، ابلاغ حکم متهم از طریق وکیل وی به او اعلام می‌گردد. حال اینکه به زعم خودشان تا به امروز حکم به وی ابلاغ نگردیده است، علت را باید در شخص وکیل خود جستجو کند.

خانم طاهری در بخش دیگری از سخنان خود آورده است که " از همه شما دوستداران ، شاگردان و همه کسانی که به دنبال حقیقت و دفاع از مظلومید و به بی گناهی فرزندم شهادت می دهيد، از راه دور و با دلی پرخون تقاضامندم با عزيزانى همراه شويد كه به محضرحضرات عظام آيت الله مكارم شيرازى و آيت الله صافى گلپايگانى شرفیاب شده و درخواست تجديدنظر در فتواهايى دارند كه مستند حکم اعدام آقای محمدعلی طاهری واقع شده است."

در پاسخ به این ادعا باید گفت محض اطلاع فتواهای مراجع اعظام نه با استناد به حرف مردم که با تکیه به قرآن، سنت، عقل و جماع است. و اگر حکمی دادند که باعث و مسبب اعدام طاهری است نتیجه اعمال ضد دینی و ضد اسلامی طاهری است، نه سخن مردم.

در پایان باید اظهار داشت نه این سخن و نه این فغانها، هیچ‌کدام صورت مسئله را ازبین نمی‌برند. چرا که سرکرده فرقه ضاله کیهانی باید جوابگوی ایجاد تشکیک و شبهات دینی و نیز اعمال ضد اسلامی و ضد دین خود باشد.

 


نظرات

ارسال نظر

پست الکترونیک شما در بخش نظرات عمومی منتشر نخواهد شد.